Tisk z Alpha007.wz.cz

Internetové Prohlížeče


Prohlížeče

>> Internetové Prohlížeče

Hodnocení: 5/5

Microsoft Internet Explorer 7

Internet Explorer, noční můra webmasterů. Nebo také ne? NE! Microsoft se snaží napravit svoji reputaci a opět uchytit první místo. jedná se o zbrusu nový prohlížeč vydávaný zároveň s Windows Vista. Je přehledný, pohodlný, rychlý. Velmi rychlý. A bezpečný. No co dodat, prostě je to kombinace toho nejlepšího z konkurenčních prohlízečů. Vřele doporučuji.

Microsoft Internet Explorer 7
Internet Explorer 7 CZ downloadInternet Explorer 7 Download

Hodnocení: 0/5

Microsoft Internet Explorer 6

O tomto prohlížeči jste již mnoho slyšeli, tak já to nějak shrnu. IE6 je nejrozšířenější prohlížeč na světě. Proč? Protože je integrován v OS Microsoft Windows. Více jak 60% lidí na světě ho používá i přes jeho velké chyby. Není bezpečný, dovoluje dokonce číst nebo zapisovat na disk třetí osobě! Taky nedodržuje některé standarty pro tvorbu stránek podle W3C. Třeba chyby vlastnosti width nebo border v CSS jsou noční můry každého webdesignera. Ale každý dobrý webdesigner by měl umět vytvořit takové stránky, které jsou čitelné ve všech prohlížečích, nejlépe stejně. Nedoporučuji tento prohlížeč, pořiďte si raději kterýkoli z uvedených, ale nejspíše IE7, protože ten povznáší IE na úplně jinou úroveň.

Microsoft Internet Explorer 6
Internet Explorer 6 CZ downloadhttp://www.microsoft.com

Hodnocení: 4/5

Opera 9

Opera není jen obyčejný prohlížeč, je to nástroj pro přístup k informacím a zábavě na internetu. Od stolních počítačů a mobilů, až po set-top boxy, tady všude se můžete setkat s technologií norské firmy Opera ASA pro pohodlný přístup k obsahu nejen sítě sítí. Objevte sílu internetu s Operou! Opera je v současné době nejrychlejší a nejkvalitnější Internetové prohlížeč, ale je již vytlačován nově příchozím králem, IE7. Má pohodlné ovládání, je rychlá, bezpečná. Pokud jste si již z nějakého důvodu zasedli na IE7, Opera je ta pravá volba.

Opera 9
Opera 9 downloadOpera 9 Download

Hodnocení: 3/5

Mozilla Firefox

Mnohokrát oceněný webový prohlížeč společnosti Mozilla je nyní rychlejší, bezpečnější a můžete si ho plně přizpůsobit pro život online. Do Firefoxu 2 jsme doplnili některé novinky, které ještě vylepší vaše online zážitky. Stáněte si Firefox 2 a získejte z webu maximum. Má některé neduhy jako třeba při více oknech náročnost na paměť, ale jinak je konkurenceschopný i Opeře. Příjemné rozhraní, možnost jeho kompletního předělání, horda skinů, podpora různých jazyků a mnoho dalšího.

Mozilla Firefox
Mozilla Firefox downloadMozilla Firefox Download