Tisk z Alpha007.wz.cz

Operace Flashpoint: Resistance


Resistance

>> Operace Flashpoint: Resistance

"Operace Flashpoint: Resistance nabízí napínavou rozsáhlou kampaň, jednotlivé mise, vylepšenou umělou inteligenci vojáků a celou řadu zlepšení, že by tento datadisk mohl být sám o sobě plnohodnotnou hrou. Operace Flashpoint: Resistance je datadisk, podle kterého by se měly hodnotit všechny ostatní."

Popis

Operace Flashpoint: Resistance je oficiální rozšiřující datadisk ke hře Operace Flashpoint, který se odehrává několik let před událostmi v Operaci Flashpoint. Hráč hraje za postavu Viktora Trosky, zkušeného bývalého člena speciálních jednotek. Pouze se vzpomínkami na svou vojenskou minulost se Troska usadil na ostrově nedaleko ostrovů z původní hry, a začal zde žít život uznávaného soudce. Běh nečekaných událostí však zničí Troskovy idilické sny v okamžiku, kdy na ostrov vniknou invazní sovětské jednotky. S počátečním odporem se přeci jen do konfliktu zapojí a v čele partyzánkského hnutí bojujuje s rostoucí agresí sovětských vojsk.

Požadavky

CPU 733 MHz nebo rychlejší, 256 MB RAM nebo vyšší, 32 MB 3D karta nebo rychlejší, 1.5 GB HDD, CD-ROM, klávesnice, myš, zvuková karta, DirectX 8 a vyšší, Windows 98/2000/XP
Operace Flashpoint: Resistance vyžaduje plnou verzi Operace Flashpoint!

(zdroj: www.bistudio.cz)

Operace Flashpoint: Resistance